
Рюкзак шкільний з анатомічною спинкою для підлітків 47х28х16см Т-128 BBH рожевий Yes 558972
1 890 ₴
- В наявності
- Код: 558972
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак шкільний з анатомічною спинкою для підлітків 47х28х16см Т-128 BBH рожевий Yes 558972 має високий рейтинг, що займає провідне місце серед моделей для підлітків. Модель ідеально підійде для навчання, спорту, подорожей.
Характеристики:
Спинка: Анатомічна, ущільнена спіненим поліетиленом
Ущільнені лямки
Дно ущільнене
Ручка-петля
Світловідбиваючі елементи
Кількість відділень: 1
Кількість кишень: 3
! Кишеня для окулярів з флісовою підкладкою
Всередині:
- Ущільнене відділення для гаджетів
- Органайзер
Розмір сітки: L
Розмір, см: 47 х 28х 16
Об'єм, л: 21
Вага, кг (+/- 10%): 0,8 розмір 47х28х16см,800г,21л,14-18 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 800 г |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 21 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴






