
Рюкзак каркасний з ортопедичною спинкою 38х30х15см Н-12 Move Yes 552815
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 552815
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак каркасний з ортопедичною спинкою 38х30х15см Н-12 Move Yes 552815 ідеальна пропозиція для першокласника. Щільний жорстко-каркасний рюкзак з EVA матеріалу. Має жорстку спинку, яка повторює форму хребта, перешкоджає його викривлення, сприяє формуванню правильної постави. Унікальна система кріплення лямок дозволяє виставити максимально комфортну висоту по спині дитини.
Характеристики:Спинка: Ортопедична Анатомічні, S-подібної форми, ущільнені лямки Можливість зміни розміру - 4 положення Дно посилене, пластикові ніжки
М'яка ущільнена ручка, ручка - петля Світловідбиваючі елементи
Кількість відділень: 2 Кількість кишень: 2 Всередині:- Відділення для шкільного приладдя - Органайзер Розмір сітки: S Розмір, см: 38 х 30 х 15 Об'єм, л: 17 Вага, кг (+/- 10%): 0,98 розмір 38х30х15см,980г,17л,6-9 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 980 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴





