
Машинка дитяча Грузовик-трейлер для транспортіровки з фігурками динозаврів, WY 280 AB
487,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1813103
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Машинка дитяча Грузовик-трейлер для транспортіровки з фігурками динозаврів, WY 280 AB_x000D_
Це чудовий ігровий набір з динозавриками.Машинка інерційна,наявність світла,звукові ефекти. розмір 32х11х18 см,інерційна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Евакуатор |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 487,50 ₴

