Машина та гусеничний екскаватор у наборі 570С розмір у коробці 39х12х18 см,машина довжина 17 см,гусеничний екскаватор 21 см.Набір має світло та звукові сигнали.Працює від батарейок AG 13 LR44 , 3 штуки -не входять у комплект. розмір у коробці 39х12х18 см,машина довжина 17 см,гусеничний екскаватор 21 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір машинок |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴


