
Рюкзак з ортопедичною спинкою Air Comfort Kite Education teens НР24-949М
1 270 ₴
- Немає в наявності
- Код: 67316
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак з ортопедичною спинкою Air Comfort Kite Education teens НР24-949М виконаний з міцного поліестеру. Модель рекомендована для дітей віком від 9-12 років, на зріст від 130 см. Рюкзак зовні: ортопедична дихаюча спинка Air Comfort; широкі м'які лямки S-подібної форми; знімний нагрудний ремінь; об'ємна передня кишеня на блискавці, всередині якої – кишеня для телефона з флісом, а також – зручний органайзер для дрібниць та знімна ключниця; 2 передні кишені на блискавці; таємна кишенька на спинці; бічна кишеня на резинці для невеликого термоса або пляшечки з водою; текстильна ручка-петля; практичне посилене дно; високоякісна фурнітура; світловідбивні елементи. Рюкзак всередині: просторе основне відділення; зручні роздільники для книжок та зошитів з фіксуючою резинкою; кишеня для планшета з флісом; міцна брендована підкладка; іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишеньки. розмір 41х28х11 см,об'єм 12,5 л рост М,вага 675 г,матеріал поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 675 г |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 11 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 12.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴









