Машина кран мусоровоз 1:16 WY320C зі звуковим та світови супроводом.розмір машинки 24х10х8 см розмір машинки 24х10х8 см,розмір упаковки 31х18х14 см,світло,звуковий супровід,батарейки в наборі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Сміттєвоз |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴


