Рюкзак шкільний напівкаркасний S-40 Space Girl YES Ортопедична спинка,анатомічні S-подібної форми ущільнені лямки,нагрудний ремінь з регулюванням по висоті,Дно посилене пластиковою вставкою із захисним покриттям.М'яка ущільнена ручка, ручка - петля_x000D_
Світловідбивальні елементи розмір 38х30х17см,2 відділення,вага 800 грам,об'єм 19 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 800 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 17 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 19 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴











