
Пенал м'який YES 1 відділення TO-01 Cats,синій
134 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 533260
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал м'який YES 1 відділення TO-01 Cats,синій Нашивні елементи підкреслюють особливість виробу, вносять різноманітність, надають пустощів! розмір 20х4х10 см,матеріал неопрен,1 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 10 см |
| Довжина | 20 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴



