
Пенал м'який 3 відділення PH-22-3 Girl wonderful 533244 YES
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 533244
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал м'який 3 відділення PH-22-3 Girl wonderful 533244 YES Усередині об'ємного відділення є розподіл на 3 секції, що допоможе організувати порядок серед шкільного приладдя. Широке, повне відкриття забезпечить огляд вмісту та швидкий доступ. розмір 21х7х6 см,матеріал поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 21 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



