
Підставка для книжок металева Мarvel Avengers Yes 470479
191,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13401410
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підставка для книжок металева Мarvel Avengers Yes 470479 металевий корпус,шість кутів нахилу,тримач котрий надійно фіксує сторінки,стійка підставка з гумовими накладками, які захищають меблі від пошкоджень, запобігають ковзанню і гасять шум розмір 17х21х19 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Тип | Підставка для книг |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191,50 ₴



