
Пенал-косметичка 2 відділення Машина синя 895
88,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13315092
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал-косметичка 2 відділення Машина синя 895 розмір 20х8х5см,2 відділення,об'ємна наклейка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88,50 ₴

