
Пенал-косметичка 2 відділення Куромі значок з стрічкою 6996
152,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1331508
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал-косметичка 2 відділення Куромі значок з стрічкою 6996 чудовий вмісткий пенал для школярів. розмір 21х9,5х6см,2 відділення,значок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 21 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Персонажі | Hello Kitty |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 9.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152,50 ₴

