
Пенал-косметичка 2 відділення Зайчик Куромі сердечко 6205
181,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1331513
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал-косметичка 2 відділення Зайчик Куромі сердечко 6205 Тверда конструкція пенала гарно зберігає вмістке.Внутрі є відділення сітка на молніі,клапан для 5 ручок або олівців. розмір 22х9х4см,з клапаном для ручок,сітка внутрі,твердий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 22 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181,50 ₴


