
Рюкзак з ортопедичною спинкою 2 відділення, K24-8001M-4
2 040 ₴
- В наявності
- Код: 67288
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак з анатомічною спинкою 2 відділення, GoPack Education teens GO24-8001M-4,Особливості рюкзака:Запатентована ортопедична спинка Ergo Teens,широкі та зручні S-подібні лямки,ергономічна ущільнена ручка, ручка-петля – дбають про комфорт дитини,нагрудний ремінь фіксує рюкзак у зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження,у рюкзаку 2 місткі відділення роздільники для книг; кишеня для планшета з флісом для захисту екрану,об'ємна фронтальна кишеня,2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або термоса,блискавки надійно вшиті,відкриваються легко та плавно,пулери на застібках зручно лежать у руці та не вислизають з пальців,світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі у темну пору доби,надійне посилене дно,основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод,підкладка також виготовлена із міцного поліестеру. розмір 40х29х17см,вага 920г,об'єм 20,5л,2 внутрішніх відділення,1 передній ті 2 бокових,нагрудний ремінь,посилене дно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 920 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 17 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 20.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴










