
Пенал-косметичка 2 змійки Вушка блисткі 1910 блакитний,фіолетовий
148 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1331504
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал-косметичка 2 змійки Вушка блисткі 1910 блакитний,фіолетовий прикрашеений паєтками та гарною об'ємною нашивкою розмір 21х9х5,5см,2 відділення на молніі,поліурітанова об'ємна наклейка,прикрашений паєтками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 5.5 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148 ₴

