
Пенал-косметичка 1 відділення The Best Н-715,чорний
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1331507
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал-косметичка 1 відділенняThe Best Н-715,чорний Класичний дизайн з гарними об'ємними наклейками. розмір 20х9х4,5см,1 відділення на блискавці,у пластиковому пеналіі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4.5 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴


