Пенал шкільний на 1 відділення SP24-662 Kite .супер-зручна, містка та стильна модель.У об'ємному відділенні на блискавці можна розмістити повсякденний набір письмового приладдя та канцелярських дрібниць.Особливості 1 об'ємне відділення ,розмір: 21x8,5x4,5 см – компактний, місткий, чудово вміщується у рюкзаку,сітчаста кишеня на блискавці – для дрібниць,міцні матеріали та надійна фурнітура – запорука довгої служби,стильний дизайн – можна зібрати круту капсулу. розмір 21х8,5х4,5см,вага 90грам,матеріал поліестер,1 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 90 г |
| Висота | 4.5 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-коробка |
| Ширина | 8.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318 ₴





