
Рюкзак анатомічна спинка, м'яка ущільнена ручка GO24-175M-8
1 038,50 ₴
- В наявності
- Код: 67355
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак анатомічна спинка, м'яка ущільнена ручка GO24-175M-8 Особливості рюкзака:Комфортна анатомічна спинка з м'якими подушечками із тканини, що дихає,широкі та зручні S подібні лямки,ергономічна ущільнена ручка, ручка-петля – дбають про комфорт дитини,нагрудний ремінь знімний,2 містких відділення для зошитів,підручників,канцелярії, внутрішні роздільники допомагають акуратно складати речі,2 фронтальні кишені для пеналу та канцелярського приладдя – в рюкзаку легко підтримувати порядок,усередині є зручний органайзер для дрібних предметів,2 бічні кишені для пляшечки з водою або термоса. висота 39см,довжина 29,5см,ширина 12см,вага 605г,об'єм 17л,матеріал поліестер,розмір M (130 - 145 см),рекомендованийй вік 6-12років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 605 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 12 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038,50 ₴









