
Пенал шкільний KITE 1 відділення без наповнення Hot Wheels HW24-662-1
298,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 67050
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал шкільний KITE 1 віділення без наповнення Hot Wheels HW24-622 компактний, стильний та неймовірно зручний.Особливості:1 містке відділення – щоб усе необхідне завжди було під рукою,органайзер на 5 предметів – для підтримання порядку всередині пеналу,розмір: 21х8,5х4,5 см – компактний та місткий,застібка – блискавка: якісна та надійна,матеріал зовні – міцний зносостійкий поліестер,усередині – міцна підкладка,привабливий дизайн,можна зібрати ефектний капсульний комплект. розмір 21х8.5х4.5см,вага 90 г,матеріал поліестер,для дітей 6-12лет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 90 г |
| Висота | 4.5 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Синій |
| Ширина | 8.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298,50 ₴





