
Пенал шкільний KITE 1 відділення, 2 відвороти без наповнення Studio Pets SP24-622-1
298,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 67005
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал шкільний KITE 1 віділення, 2 відвороти без наповнення Studio Pets SP24-622-1 допоможе дитині завжди бути зібраною та організованою Особливості:- 1 відділення з 2 відворотами, щоб усе необхідне завжди було під рукою,резинки для фіксації канцелярського приладдя, для ідеального порядку всередині пеналу,тканинне окантування забезпечує захист кромки,розмір: 20x14x3,9 см – наймісткіший, міцні матеріали та надійна фурнітура – гарантія довгої служби,картонні вкладки з розкладом та таблицею множення – щоб усе найважливіше було перед очима, матеріал зовні – міцний зносостійкий поліестер, внутрішнє оздоблення практичне ПВХ-покриття,стильний дизайн. розмір 20х14х3,9см,вага 206г,матеріал поліестер,для дітей 6-8,9-12лет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 260 г |
| Висота | 4.5 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-книжка |
| Ширина | 8.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298,50 ₴





