Пенал шкільний на 1 відділення з органайзером K24-599-9 Kite .супер-зручна, містка та стильна модель.У об'ємному відділенні на блискавці можна розмістити повсякденний набір письмового приладдя та канцелярських дрібниць.Особливості1 об'ємне відділення з додатковою вкладкою – щоб помістилося усе необхідне,органайзер із фіксуючою резинкою на 8 предметів – для ідеального порядку,розмір: 22x8,5x4,5 см – компактний, місткий, чудово вміщується у рюкзаку,сітчаста кишеня на блискавці – для дрібниць,міцні матеріали та надійна фурнітура – запорука довгої служби,стильний дизайн – можна зібрати круту капсулу. розмір 22х8,5х4,5см,вага 160грам,матеріал поліестер,1 відділення,1 відкидне відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 160 г |
| Висота | 4.5 см |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Ширина | 8.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴






