Пенал шкільний на 1 відділення K24-642-13 Kite .супер-зручна, містка та стильна модель,розмір: 19x6,5x3,5 см Особливості:1 відділення – містке та лаконічне,застібка – практична блискавка,дуже компактний та легенький,матеріал – зносостійкий поліестер, усередині – міцна підкладка,стильний дизайн для гарного настрою. розмір 19х6,5х3,5см,вага 60грам,матеріал поліестер,1 відділення, на блискавці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 60 г |
| Висота | 3.5 см |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Ширина | 6.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴




