
Гаманець дитячий 1 відділення K22-596-2 KITE
139,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 62216
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гаманець дитячий 1 відділення K22-596-2 KITE сіліконовий з металевим карабіном. розмір 11,8х11х3,5см,вага 45 грам,матеріал сілікон,на блискавці для дівчаток 2-7 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 45 г |
| Довжина | 118 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139,50 ₴


