
Рюкзак шкільний напівкаркасний GoPack Education GO24-165M-5 KITE
1 590 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13290016
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак шкільний напівкаркасний GoPack Education GO24-165M-5 KITE має такі особливості Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з дихаючої тканини. Широкі і зручні лямки, нагрудний ремінь, м'яка ущільнена ручка, ручка-петля — ці продумані дрібниці піклуються про комфорт дитини.Стильна обтічна форма «черепашка» з ущільненої передньою панеллю.2 відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії — поміститься все і навіть трішки більше.Внутрішні роздільники, органайзер для канцелярії і безліч кишеньок допомагають акуратно складати речі.2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або термоса. розмір 38х28х13см,М-130-145 см вага 900 г,2 внутрішніх відділення,ортопедична спинка,посилене дно,нагрудний ремінь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 900 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴










