
Сумка Чарммікітті, 31.5 * 33 *5см 551777 1 Вересня
248 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 551777
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкільна сумка Чарммікітті, 31.5 * 33 *5см 551777 1 Вересня закривається на клапан на липучках, основний відділ на замку. Ручка для носіння в руці. Регульована ручка через плече. Під клапаном на лицьовій стороні дві кишені для канцелярії. Усередині таємний кишеню на замку. Карман на липучці на тильній стороні. Сумка має розширення в глибину. Світловідбиваючі елементи. розмір 31.5х33х5 см,основна тканина водовідталкуюча ,клапан брезентовий,підкладка тканева
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 5 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 31.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴

