Шкільна сумка Чарммікітті, 25 * 32,5 * 12см 551589 1 Вересня закривається на клапан на липучках, основний відділ на замку. Ручка для носіння в руці. Регульована ручка через плече. Під клапаном на лицьовій стороні дві кишені для канцелярії. Усередині таємний кишеню на замку. Карман на липучці на тильній стороні. Сумка має розширення в глибину. Світловідбиваючі елементи. розмір 25х32,5х12 см,основна тканина водовідталкуюча ,клапан брезентовий,підкладка тканева
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 32.5 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386 ₴


