Сумка-рюкзак 2016, темно-сіра 17 * 20 * 8 см 553229 YES дуже лаконічно доповнює образ милоі дівчини.Ідеально підходить для прогуллянок по місту,побачень.Рюкзак має одне вмістке відділення,сзаді дві ручки,которі регулюються по довжині таручка-петелька. Розмір - 17*20*8 см,вага 540 грам,матеріал екошкіра,колір срібний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Висота | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 540 г |
| Глибина | 8 см |
| Підлога | Жіночий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴





