Рюкзак шкільний каркасний K-27 Born To Play 556529 YES компактний та легкий.Світловідбивні елементи забезпечать видимість дитини у темну пору доби. Розмір 22 х 24 х 10см,об'єм 5,5л, вага 0,33 кг,1 відділення на замку,2 кишені,посилене дно,світловідбиваючі елементи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 10 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 5.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 24.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴




