
Рюкзак шкільний напівкаркасний GoPack EducationGO21-165M-4 Skate KITE
1 556 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13301131
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак шкільний напівкаркасний GoPack EducationGO21-165M-4 Skate KITE повністю підтримує скейтбординг-культуру, не тільки зовнішнім виглядом, але і своїм змістом. Рюкзак сподобається хлопчикам 6-10 років (ростом від 130 до 145 см). Школярам рюкзак сподобається стильним дизайном,а батькам — відмінною якістю і продуманим функціоналом.Його особливості:запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з дихаючої тканини,широкі і зручні лямки, нагрудний ремінь, м'яка ущільнена ручка, ручка-петля.Стильна форма «черепашка» з ущільненої передньою панеллю. 38х29х13см,900г,об єм 15л,внутрішні розподілювачі,органайзер,2 кармана для пляшки,2 відділення на блискавці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 900 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 556 ₴





