
Рюкзак жіночий YES YW-28 Glamor Tucana 557325 YES
325 ₴
- В наявності
- Код: 557325
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний та зручний рюкзак жіночий YW-28 Glamor Tucana на кожен день - так, це можливо! Рюкзак Yes Weekend з поліуретанової поверхнею легко брати на зустрічі, прогулянки, легко чистити, легко зберігати. Крім основного відділу на стяжках і магнітній застібці, рюкзак має два передніх кишені для зберігання дрібниць. Zip-puller прикрашає стильний аксесуар — стрічка. Розмір 32х26х13см, об'єм 10,5л, вага 400г,2 відділення,2 кишені,матеріал поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 400 г |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 32 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 10.5 л |
| Стан | Новий |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Жіночий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴



