
Рюкзак для міста К18-896L-1 Urban Kite
1 446 ₴
- В наявності
- Код: 13301135
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак для міста К18-896L-1 Urban Kite зроблений з міцноі тканини брезент та має ущільнену спинку,регулюємі лямки що робить його зручним та комфортним у використанні., 25х34х14см,925г,об єм 12л,1велике відділення з карманом для ноутбука,2 внутрішніх кармана
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 925 г |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 12 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 446 ₴





