
Рюкзак для міста К18-859М Urban Kite
687,50 ₴
- В наявності
- Код: 13301134
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Kite K18-859M буде цікавим для підлітків та,студентів ,котрі полюбляють якісні та зручні аксесуари.ранець виготовлено з поліестеру блакитного кольору. Має полосату підкладку.Відділення ранця утягується на шнурку та закривається на магнітну кнопку.Магнітна кнопка скрита під декоративною пряжкою з чорної еко-шкіри.Має ручку-петлю.Рюкзак має надійну фурнітуру,замки-блискавки легко та плавно відкриваються.. 28х42х13,5см,370г,об єм 16л,1велике відділення з карманом для ноутбука,1 внутрішній карман,щільна спинка,лямки регулюються
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 370 г |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687,50 ₴




