
Рюкзак для міста К17-1014L Urban Kite
1 225 ₴
- В наявності
- Код: 13301133
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак для міста К17-1014L Urban Kite зроблений з міцноі тканини брезент та має ущільнену спинку,регулюємі лямки що робить його зручним та комфортним у використанні., 44х32х14см,615г,об єм 20л,1велике відділення з карманом для ноутбука,2 пердніх та 1 внутрішній карман
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 615 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Тверде дно |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 225 ₴







