
Ранець дитячий К-18 'Minions Fluffy 557817 YES
218,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 557817
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак дитячий К-18 Minions Fluffy 557817 YES гарний подарунок для дівчинки.Має яскравий рожевий колір.Оздоблений світловідбиваючими елементами. Розмір 25.5х17х6 см,вага 200 грам,матеріал поліестер,об єм 3 літра,світлотражающі елементи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Висота | 25.5 см |
| Глибина | 6 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 3 л |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218,50 ₴



