
Рюкзак шкільний м'який Beauty К18-953L KITE
772,50 ₴
- В наявності
- Код: 1301006
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак шкільний Kite K18-953L з м якоі приємноі тканини з принтом. Рюкзак створений для стильних та ніжних дівчаток,котрі люблять рюкзаки з м яким утонченим дизайном та слідкують за тенденціями моди.Ущільнена спинка з "дишащими" подушечками та анатомічні лямки правильноі S-образноі форми способствують щільному прилеганню рюкзака до спинки, мінімізують давління на плечі та позвонок. розмір 32х18х44 см,вага 380 г,об'єм 21 л,,виготовлено з поліестеру
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 380 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 21 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772,50 ₴



