Інерційна снігоприбиральна машина зі світлом та звуком. размір коробки 30х18х12 см,інерція,світло,звук,двигається ковш,відкривається контейнер для піскувозраст від 3х років,батарейки у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Спеціальні | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Пакування | Картонна коробка |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434 ₴


