Пупс м 'якотілий з музичними ефектами виглядає як справжній малюк і розвиває соціальні навички вже з дитинства размір коробки 30х13х16 см,10 звукових ефектів,ручки ноги подвижні,бутилочка у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 16 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Пупс |
| Ширина | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴



