
Самоскид музичний світ в коробці 311В
450,50 ₴
- В наявності
- Код: 1813094
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча іграшка спецтехніка самосвал зі світловими та звуковими ефектами. размір коробки 31х18 см,інерція,світлові та звукові ефекти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenyi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450,50 ₴

