Ігрова фігурка зі світлом та звуком My little pont размір упаковки 24х29х8 см,свsтло,звук,батарейки не входять у комплект
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 24 мм |
| Спеціальні | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Персонажі | My Little Pony |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318 ₴



