
Машина-конструктор світло, звук 9082
619,50 ₴
- В наявності
- Код: 1813012
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка конструктор зі світлом та звуком розмір коробки 36х22х13 см,матеріал пластик,від 3х років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EOne |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619,50 ₴


