
Чохол для ноутбука YES Confetti, синій 557821
155 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 557821
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Як зберегти оригінальний зовнішній вигляд улюбленого гаджета? Це завдання легко вирішується за допомогою чохла для ноутбука від торгової марки YES. Чохол виконаний із щільної тканини з додатковим ущільненням його стінок спіненим поліпропіленом. розмір 30х41 см,матеріал поліестер,15 дюймів,вага 200 грам,2 відділення де успішно можно розмістити зарядку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Висота пристрою | 30 мм |
| Матеріал | Тканина |
| Призначення | Для планшета |
| Ширина пристрою | 41 мм |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 300 мм |
| Ширина основного відділення | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴



