
Рюкзак молодіжний YES T-100 Double бордовий 558402
565,50 ₴
- В наявності
- Код: 558402
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак моделі "Double", торгової марки YES, легкий та універсальний. З ним можна і на навчання, і на прогулянку, і в поїздку. Одне об'ємне відділення і дві фронтальних кишені на блискавці. размір 40х30х13 см,матеріал поліестер та еко шкіра,вага 500 грам,об єм 15,6 л розмір М,ручка -петля
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 15.6 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565,50 ₴




