Блискучі паєтки, яскравий колір і чарівне звірятко на корпусі рюкзачка - що ще потрібно для щастя? розмір 25х20х9 см,вага 200 грам,для 3-5 років,у комплекті батьківський ремінь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217,50 ₴





