Відмінний рюкзак для підлітків і молоді, модель T-117, торгової марки YES Унікальна форма спинки рюкзака посилена пом'якшуючими накладками, відповідає стандартам і зберігає поставу Широкі, анатомічні лямки S-образної, форми, регулюються по довжині, не тиснуть на плечі;Дно рюкзака ущільнене, захищене від вологи та бруду Світловідбиваючі елементи для безпеки на дорозі размір 41 х 30 х 13 см,об єм 16 арк,вага 800 грам,2 відділення,4 кармана,матеріал поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 800 г |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 16 л |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴





