
Ластик вініловий Rollon Cosmic Sparkle 187310
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 187310
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ластики Faber-Castell для графітових та кольорових олівців мають зручну індивідуальну форму та не залишають слідів на папері після стирання. Ластики вінілові Rollon Cosmic Sparkle високої якості вінілова основа, декілька кольорів, ергономічна форма
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber Castell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Призначення | Для видалення графітових написів |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴

