
Пенал -косметичка 2 змійки Спортивна машина 68085
97,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1331461
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шкільний пенал для хлопчика на 2 відділення. довжина 22 см,ширина 9 см, глубина 5 см, 2 блискавки з металевими собачками,матеріал водонепроніцаєма тканина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97,50 ₴


