Комплекс ігор для розвитку, котрі відволікуть дитину від гаджетів. розмір коробки 25х25х4 см, 28 крт, 16 дерев янних брусочків, для 2-4 іграків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Тип | Розвивальна гра |
| Пакування | Картонна коробка |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴



