Цікаве рішення знаменитого кубіку рубіку розмір 6х6 см, матеріаль прозорий пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Головоломка |
| Розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 6 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Для дівчаток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴


