
Ранець 2017 дитячий K-18 Owl, 25. 5 * 19. 5 * 6. 5 553891
193,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 991551
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитячий дошкільний рюкзак з улюбленими героями Розмір 25.5х19.5х6.5см, 1 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 6 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193,50 ₴


