Зручна, легка та молодіжна сумка для дівчаток та дівчат. Сумка виконана із зображенням Гапчинської.
Складається з одного місткого відділення, 1 заднього, 1 переднього, 2 внутрішніх кишень та органайзера. Розмір 21х21х5 см, об'єм 2л, вага 165г, колір бірюза
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 165 г |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Бірюзовий |
| Висота | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 5 см |
| Об'єм | 2 мл |
| Підлога | Для дівчаток |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴





